COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Taller de valors

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

 Importància dels valors en la presa de decisions.

Avui els alumnes de CFGS Integració i Infantil han fet un taller de valors amb el Dr. Vicente Javaloyes. Han experimentat la importància dels valors a l’hora de prendre decisions i també quan ens marquem objectius tant personals com en equip. Aquest taller ens ha permès compartir els valors i arribar al compromís. Els valors compartits ens asseguren treballar en la mateixa direcció i arribar als objectius que ens hem marcat com equip. Gràcies per aquesta oportunitat!

PER LLEGIR MÉS...