COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Trobada de patinatge

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Ens estrenem davant de les famílies.

El passat dissabte, dia 12 de desembre, els alumnes de l’activitat d’extraescolars de patinatge artístic ens vam trobar al pavelló municipal dels Mangraners per participar en la primera trobada de patinatge organitzada pel Consell Esportiu del Segrià.

Va ser l’oportunitat perfecta per poder mostrar el treball realitzat durant aquest primer trimestre. A més a més, el fet de veure altres exhibicions va servir per engrescar-nos a seguir treballant amb força.

PER LLEGIR MÉS...