COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Nadales a la llar St. Josep

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Vivint l’esperit del Nadal.

Els joves de Cicles Formatius han realitzat una activitat molt nadalenca: cantar les famoses Nadales (El Rabadà, El 25 de desembre, Santa Nit, Campanas) als ancians de la Llar Sant Josep. Ha estat una experiència molt enriquidora, atès que ha suposat un endinsar-nos en el món de la gent gran, tot oferint-los els valors propis del Col·legi Episcopal: El rostre del qui ha vingut: Jesucrist.

PER LLEGIR MÉS...