COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Treballem valors!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes d’ESO hem preparat un mural relacionat amb diferents grans valors.

A l’àrea de tutoria ens centrem en millorar diferents valors fonamentals en l’adolescència, entre les quals estan: l’autoestima, l’empatia, les emocions, la voluntat, la superació, l’actitud, l’esforç,…mitjançant murals que recullen frases i imatges basades en aquestes disciplines per tal d’entendre-les d’una forma diferent. Aquestes disciplines ens han ajudat a reflexionar sobre la importància de saber valorar el que som, el comprendre als que ens envolten, saber distingir diferents emocions…

La nostra experiència fent-ho ha estat molt enriquidora i divertida.

PER LLEGIR MÉS...