LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Competició escolar de natació

Primera trobada de natació curs 2015/2016.

El passat dissabte dia 30 de gener es va celebrar la competició de natació escolar. Va ser la 1a trobada realitzada a la piscina del Col·legi Episcopal. Les  escoles participants van ser el Col·legi Episcopal, el Palau d’Anglesola i el C.N. Almenar. El Col·legi Episcopal va debutar amb 23 medalles a la primera competició del Curs 2015-16 on la millor noticia va ser el debut en modalitat d’exhibició per part dels nostres nedadors/res de la categoria prebenjamí. Els alumnes de primer i segon del Col·legi varen fer una molt bona estrena davant d’una graderia plena de públic per veure l’esdeveniment.CLASSIFICACIONS NATACIO_30-01-16

PER LLEGIR MÉS...