COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Competició escolar de natació

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Primera trobada de natació curs 2015/2016.

El passat dissabte dia 30 de gener es va celebrar la competició de natació escolar. Va ser la 1a trobada realitzada a la piscina del Col·legi Episcopal. Les  escoles participants van ser el Col·legi Episcopal, el Palau d’Anglesola i el C.N. Almenar. El Col·legi Episcopal va debutar amb 23 medalles a la primera competició del Curs 2015-16 on la millor noticia va ser el debut en modalitat d’exhibició per part dels nostres nedadors/res de la categoria prebenjamí. Els alumnes de primer i segon del Col·legi varen fer una molt bona estrena davant d’una graderia plena de públic per veure l’esdeveniment.CLASSIFICACIONS NATACIO_30-01-16

PER LLEGIR MÉS...