COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Xerrada sobre el dol

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

La veritat ens fa sentir i créixer d’un altra manera.

Avui ha estat entre nosaltres a CFGS Infantil la Sra. Anna M. Agustí per fer-nos una xerrada sobre el dol. Hem pogut contrastar i compartir experiències i emocions. També hem rebut informació molt interessant del dol i dels grups de suport al dol aquí a Lleida. Hem après que parlar de la mort com una cosa més de la vida i sempre des de la veritat, ajuda als infants a viure i créixer d’un altra manera.

PER LLEGIR MÉS...