COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Conèixer i dona’t a conèixer

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Fem un taller sobre la nostra persona!

Els alumnes de 2n d’ESO hem estat fent un taller durant tres sessions que es basava en resoldre dubtes i qüestions de l’època adolescent. Aquest taller ens ha ajudat a conèixer-nos a nosaltres mateixos i a conèixer als nostres companys.

El professor que ens ha acompanyat i orientat en aquestes tres sessions, ens ha ensenyat vídeos on ens podiem identificar fàcilment. Ens ha preparat una sèrie d’activitats amb les quals hem pogut aprendre i resoldre sobre els nostres tabús, d’una manera més simpàtica i amena.

Ens ho hem passat molt bé i hem gaudit d’aquesta experiència!

PER LLEGIR MÉS...