COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Segona jornada de natació escolar

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Trobada a Mollerussa. 

El passat dissabte 20 de febrer vam anar a Mollerussa. Vam participar en una jornada de natació plena de nous reptes com a nedadors de la nostra escola. Cada cop millorem més, i així ho demostren el munt de medalles que podem aconseguir com escola de natació.

Vam competir amb nens de Mollerussa, el Palau d’Anglesola i Pont de Suert. Vam gaudir d’una jornada esportiva on l’esforç i en aquest cas el treball individual, ens ajuden a formar-nos com a futurs nedadors.

PER LLEGIR MÉS...