COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Trobada de gimnàstica rítmica a Bellpuig

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Gran actuació de les nenes de la nostra escola.

Malgrat el temporal d’aigua i neu que vam tenir el passat dissabte, dia 27 de febrer, les nostres alumnes de gimnàstica rítmica van participar a la IVa Trobada escolar de gimnàstica rítmica vila de Bellpuig. La competició va reunir fins a 8 escoles de les comarques  de Lleida, comptant així amb més de 120 nenes. Va ser el millor escenari per estrenar els nous mallots que han dissenyat les nostres entrenadores.

El conjunt infantil format per la Mar, l’Anna, la Carla, la Clàudia i la Teresa van quedar en primer lloc de la seva categoria. Per altra banda, el conjunt benjamí format per la Martina, la Georgiana, la Queralt, la Melanie i la Laia i el conjunt prebenjamí format per la Valeria, l’Alexia, la Palina, la Martina i la Queralt van quedar terceres en les seves corresponents categories.

Felicitats esportites i entrenadores !!!

PER LLEGIR MÉS...