LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Trobada de gimnàstica rítmica a Bellpuig

Gran actuació de les nenes de la nostra escola.

Malgrat el temporal d’aigua i neu que vam tenir el passat dissabte, dia 27 de febrer, les nostres alumnes de gimnàstica rítmica van participar a la IVa Trobada escolar de gimnàstica rítmica vila de Bellpuig. La competició va reunir fins a 8 escoles de les comarques  de Lleida, comptant així amb més de 120 nenes. Va ser el millor escenari per estrenar els nous mallots que han dissenyat les nostres entrenadores.

El conjunt infantil format per la Mar, l’Anna, la Carla, la Clàudia i la Teresa van quedar en primer lloc de la seva categoria. Per altra banda, el conjunt benjamí format per la Martina, la Georgiana, la Queralt, la Melanie i la Laia i el conjunt prebenjamí format per la Valeria, l’Alexia, la Palina, la Martina i la Queralt van quedar terceres en les seves corresponents categories.

Felicitats esportites i entrenadores !!!

PER LLEGIR MÉS...