LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Cambra de Comerç de Lleida

Els passos i els costos.

El dimarts 16 de març la tècnica de la Cambra de Comerç de Lleida,  Esther Garcia, va venir al col•legi a fer una petita conferència titulada “Els passos i els costos” als alumnes del Cicle Superior d’Administració i Finances.

Els seus punts principals van ser les diferents societats mercantils que hi ha, quins són les seves particularitats i com elegir la millor d’acord amb l’activitat de la nostra empresa. També ens va explicar que és la Cambra de Comerç i a per a què serveix.

Gràcies al seus consells hem pogut entendre com elegir la societat mercantil més adequada per al nostre pla d’empresa , quins tràmits hem de seguir i en cas de dubte on podem acudir.

Dean Dinkov i Gerard Carré

Cicle superior d’Administració i Finances

PER LLEGIR MÉS...