COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Festa de la Verge Blanca

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de 3r i 4t de primària visitem la Verge Blanca a l’Acadèmia Mariana.

El divendres 30 de setembre hem celebrat la festa de la Verge Blanca amb múltiples activitats  al pati i al pavelló de l’escola, organitzades pels alumnes de 1r i 2n de batxillerat.  A més a més , els nens i nenes de 3r i 4t de primària hem fet una visita  a la capella de la Verge Blanca, a l’Acadèmia Mariana, on li hem ofert unes flors que hem elaborat i hem llegit els nostres desitjos  per aquest nou curs 2016-17.

PER LLEGIR MÉS...