COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Exposició al Centre de Recursos Juvenils de Lleida

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Mostra d’art.

Mostra d’art formada per 14 obres dels alumnes de batxillerat artístic al Centre de Recursos Juvenils de l’Ajuntament de Lleida al carrer la Palma.

L’exposició emmarcada en diferents disciplines, estils i tècniques grafico-plàstiques forma part del conjunt Cinema i Art. Les imatges s’’inspiren en diferents obres mestres del món del cinema, tals com: “El club de los poetas muertos” de Peter Weir, “Forrest Gump” de Robert Zemeckis, “El resplandor” de Stanley Kubrick, “Pa negre” d’Agustí Villaronga, “El cisne negro” de Darren Aronofsky, “El planeta de los simios” de Franklin Schaffnerde… Us convidem a conèixer aquesta mostra plena de talent.

PER LLEGIR MÉS...