COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Visita al Sr. Bisbe

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Joves que es preparen per rebre el Sagrament de la Confirmació.

A una setmana de rebre aquest sagrament de plenitud de vida cristiana, joves del Col·legi Episcopal han realitzat una visita al nostre Sr. Bisbe Salvador. A ells s’han afegit quatre de la parròquia de Sta. Teresina que s’afegiran als nostres a fi de complementar la relació amb la parròquia que sempre ens acull i amb la qual hi ha una estreta col·laboració. El Prelat ha gaudit del diàleg establert amb els que han de rebre aquest sagrament de la iniciació cristiana.

Us esperem el 3 de febrer de 2017 a les 18:00 a la Parròquia Sta. Teresina.

PER LLEGIR MÉS...