COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Qui ens posa els límits?

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Compartint experiències de superació.

L’altre dia vam poder compartir una bona estona amb el Sr. Jordi Latorre, ell és alcalde de Torrefarrera i  vicepresident de la Diputació de Lleida. Però el que vam poder compartir amb ell, tot l’alumnat de primer d’Integració Social, va ser la seva experiència de superació després d’un accident de cotxe.

Després d’un recorregut per la seva història personal i professional, vam descobrir una persona que sempre ha volgut anar més enllà de les barreres que es trobava i que intenta ser el màxim d’autònoma i independent possible en la seva vida diària.

Li volem agrair l’oportunitat de descobrir amb ell, les capacitats de les persones, si volem, podem anar sempre més enllà.

PER LLEGIR MÉS...