ACTUALITAT

COL·LEGI EPISCOPAL

Confirmacions 2017

Publicat el ·

Sr. Bisbe Salvador confirma a un grup nombrós de joves del Col·legi Episcopal.

Les Sandres, l’Amàlia, l’Aleix, el Juli, la Patricia, l’Ares, les Annes, la Paula, la Laia, la Blanca, la Laura, la Laia, la Clàudia, l’Anabel, el Víctor, el Joan,… han rebut el sagrament de la Confirmació de mans del Sr. Bisbe Salvador del Col·legi el dia 3 de febrer de 2017 a la parròquia-santuari Sta. Teresina. Tots ells i elles acompanyades pels seus professors, familiars, mossens, que estem acompanyant-los durant aquests anys de creixement integral.

La Celebració ha sigut molt emotiva i un pas més en la seva identitat de seguir el Crist en l’Església. Ha sigut instrumentalitzada i cantada pel grup La Banda del Col·legi dirigida per l’Òscar L. i el Joan C. A més a més, els confirmands han estat acompanyats pels seus padrins i padrines, alguns d’ells vinguts de molt lluny.

A tots els nostres joves: FELICITATS.