COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

LaBanda en el Secundària Rock, el Musicaula i l’Aplec de Butsènit

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

LaBanda completa una setmana amb un triplet d’actuacions.

Aquest passat dijous 27 d’abril, el grup musical del col·legi, LaBanda, ha participat en la XV edició de la mostra de música de Lleida i contrades, el Secundària Rock, en la que hi van participar onze instituts i col·legis. La temàtica d’aquest any fou The Rolling Stones i la cançó que els nostres músics van interpretar fou “Let’s spend the night together“, completant l’actuació amb la cançó de composició pròpia “Beat them all” , d’Esther Aventín, amb la que també es van presentar al concurs Musicaula, obtenint la puntuació més alta en les votacions populars, però quedant-se a les portes de passar a la semifinals.

Dissabte, van posar música a les Primeres Comunions que es van celebrar a la Parròquia de Sta.Teresina.
I per acabar aquest triplet d’actuacions, diumenge a l’Aplec de Butsènit, van amenitzar la sobretaula amb el seu repertori exquisit i acompanyats d’un fantàstic públic.

PER LLEGIR MÉS...