COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

La setmana del conte

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Gran participació de famílies.

Una any més Educació Infantil esperava amb delit la festa de Sant Jordi. La llegenda els desperta l’entusiasme de l’imaginari, d’un món fantàstic en el que reis, prínceps i princeses, un valent cavaller  i el ferotge drac els fa somiar i viure grans aventures.

Els contes són els relats per excel·lència dels infants, amb les seves narracions esclaten les emocions i nous coneixements a partir d’ experiències diverses.

La tradicional celebració de Sant Jordi és una gran oportunitat per continuar fomentant la lectura i així ho vam fer possible amb la participació d’un gran nombre de famílies i també d’alumnes de Cicles Formatius explicant contes durant tota la setmana.

PER LLEGIR MÉS...