COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

36è Concurs de dibuix BBVA

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Nora Botan, guanya el 1r premi.

La Nora Botan de 4t d’educació primària, ha estat la guanyadora del 36è concurs de dibuix escolar BBVA. Aquest concurs té l’objectiu d’estimular les habilitats artístiques dels alumnes, fomentar l’interès per la lectura i treballar les competències emocionals a través dels contes. Els dibuixos guanyadors han il·lustrat el llibre “Sis contes per crèixer” que ha estat editat per l’Editorial Mediterrània. Moltes felicitats Nora!

PER LLEGIR MÉS...