COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

BANC DE SANG 2017. Periodistes de 3r d’ESO al Bat a Bat

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

L’Episcopal recarrega vides.

Un any més arranca la campanya del Banc de Sang al Col·legi Episcopal. Els alumnes de 3r ja estem organitzats en les diferents comissions i ja ho tenim tot en marxa.

Nosaltres, l’Eduard, la Valèria, la Judit i el Xavier, que som alguns alumnes de la comissió de mitjans de comunicació, vam començar el passat dilluns 22 a fer-ne la difusió a través del programa de ràdio Bat a Bat, que ens va oferir la possibilitat de fer arribar la campanya a la nostra ciutat.

Podreu sentir les nostres paraules el proper divendres 26 de maig a la Cadena COPE a les 13.00h i dilluns 29 de maig a Ràdio Estel, a les 23.00h. També tindreu la possibilitat de veure el nostre vídeo a la web del Bisbat, del Bat a Bat.

Esperem recarregueu sang fins al 2 i 3 de Juny !!!

PER LLEGIR MÉS...