LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

BANC DE SANG 2017. Periodistes de 3r d’ESO al Bat a Bat

L’Episcopal recarrega vides.

Un any més arranca la campanya del Banc de Sang al Col·legi Episcopal. Els alumnes de 3r ja estem organitzats en les diferents comissions i ja ho tenim tot en marxa.

Nosaltres, l’Eduard, la Valèria, la Judit i el Xavier, que som alguns alumnes de la comissió de mitjans de comunicació, vam començar el passat dilluns 22 a fer-ne la difusió a través del programa de ràdio Bat a Bat, que ens va oferir la possibilitat de fer arribar la campanya a la nostra ciutat.

Podreu sentir les nostres paraules el proper divendres 26 de maig a la Cadena COPE a les 13.00h i dilluns 29 de maig a Ràdio Estel, a les 23.00h. També tindreu la possibilitat de veure el nostre vídeo a la web del Bisbat, del Bat a Bat.

Esperem recarregueu sang fins al 2 i 3 de Juny !!!

PER LLEGIR MÉS...