COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Premis Educació Viària

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

L’Agnès Serra guanya el concurs d’Educació Viària i l’Albert Fort és finalista.

Dos alumnes de 1r de primària, l’Agnès Serra i l’Albert Fort resulten guanyadora i finalista respectivament del Programa Escolar d’Educació Viària. El concurs era una activitat d’aula que consistia en dibuixar un nen o nena com a passatger d’un vehicle. L’activitat té com a objectius principals: conèixer les normes de circulació de vianants, adquirir hàbits de comportament correctes en ús de les vies públiques, utilitzar adequadament els transports públics i col·lectius, valorar la importància que té el respecte de les normes i dels senyals de trànsit i conèixer el seu significat. Moltes Felicitats als guanyadors!

PER LLEGIR MÉS...