LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Tornem a l’escola!

Els nens i nenes d’Educació Infantil donen la benvinguda al nou curs.

El passat dia 5 de setembre els nens i nenes de la llar d’infants van iniciar l’escola. Les emocions estaven a flor de pell, per una banda l’alegria de retrobar-se amb els companys, les companyes i les senyoretes i per l’altra la nostalgia de finalitzar les vacances i separar-se dels pares.

Les mateixes emocions varen retrobar-se el dia 12 de Setembre amb l’inici de curs de P3, P4 i P5, però les petites llàgrimes del mati de seguida es van convertir en un somriure en veure els seus amics i amigues. Els alumnes van gaudir d’un dia de coneixença i retrobament compartint estones de joc.

De ben segur que serà un curs ple de sorpreses i aprenentatges!

Bon inici de curs 2017-2018!

PER LLEGIR MÉS...