COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Inici de curs de CFGS Infantil 1r curs

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Ens coneixem!!!

El passat dia 19 de setembre vam iniciar el curs  i ens vam trobar per primera vegada totes i tots els estudiants de CFGS d’Infantil. Ens uneix un repte important a assolir en dos anys i és per això que ens volem conèixer més.  Gairebé ja coneixem tots els noms dels companys i companyes, però volem aprofundir més en aquesta coneixença!! Avui hem fet una dinàmica que ens ha permès conèixer qualitats i preferències. Cada dia avancem plegats  i creixem com a grup. Quina sort compartir aquesta il·lusió per arribar a ser educadors i educadores!!!!

PER LLEGIR MÉS...