COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Convivències al parc de Sant Eloi

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Alumnes de cicle inicial comparteixen l’experiència de viatjar en tren.

El passat divendres dia 20 d’Octubre, els nens i nenes de primer i segon de pri-mària vam anar d’excursió al Parc de Sant Eloi de Tàrrega. La sortida va ser tota una experiència, perquè vam poder conèixer i viatjar, amb el que per al-guns, era un nou mitjà de transport: el tren! Un cop arribats al parc i després d’haver agafat forces amb l’esmorzar, ens vam organitzar per grups per tal de jugar una bona estona a diferents jocs, tots molt divertits. Després de dinar i d’haver passat un gran dia, vam tornat ha agafar el tren, per tal d’emprendre el viatge de tornada cap a la nostra escola. Ha estat un dia genial de convivència i una gran experiència de germanor.

PER LLEGIR MÉS...