LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Convivències al parc de Sant Eloi

Alumnes de cicle inicial comparteixen l’experiència de viatjar en tren.

El passat divendres dia 20 d’Octubre, els nens i nenes de primer i segon de pri-mària vam anar d’excursió al Parc de Sant Eloi de Tàrrega. La sortida va ser tota una experiència, perquè vam poder conèixer i viatjar, amb el que per al-guns, era un nou mitjà de transport: el tren! Un cop arribats al parc i després d’haver agafat forces amb l’esmorzar, ens vam organitzar per grups per tal de jugar una bona estona a diferents jocs, tots molt divertits. Després de dinar i d’haver passat un gran dia, vam tornat ha agafar el tren, per tal d’emprendre el viatge de tornada cap a la nostra escola. Ha estat un dia genial de convivència i una gran experiència de germanor.

PER LLEGIR MÉS...