COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

P5 decorem moniatos!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Una exposició de fruits de tardor ben curiosa.

Aprofitant la celebració de la castanyada, a les aules de P5 s’han decorat moniatos reconvertint-los en simpàtics animalons. Una foca molt eixerida, un elefant amb gran encant i un ratolí ben graciós són alguns dels protagonistes que ens van acompanyar la tarda festiva, exposats amb d’altres manualitats  fetes amb castanyes, nous, pinyes i altres fruits de tardor prèviament treballats amb detall.

Mitjançant la imaginació, els nens i nenes els han disfressat utilitzant tota mena de recursos: plastilina, pintura, colors, reciclant trossos de cartró que ja no fem servir, llana…fent ben palesa la creativitat!

PER LLEGIR MÉS...