COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

La recerca en el món de la sostenibilitat energètica en edificis

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Xerrada i Taller pels alumnes de 1r de Batxillerat Tecnològic

Els alumnes de 1r de Batxillerat Tecnològic van assistir, dins el marc de la Setmana de la Ciència, al taller sobre sostenibilitat i canvi climàtic al Centre de Recerca d’Energies Alternatives de la UdL. Els van explicar aspectes sobre el coneixement dels materials que afavoreixen l’eficiència en la conservació energètica, així com els diferents materials sostenibles aplicats en construcció i la transferència de calor utilitzant la càmera termogràfica.

 

PER LLEGIR MÉS...