COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

5è primària som solidaris, gran recapte pel Banc d’aliments

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Educació Primària compromesa amb els més necessitats.

El fi de trimestre és aquí, ha arribat a ritme de nadales, postals, poemes, intercanvi de bons desitjos i d´activitats solidàries. Una d´aquestes activitats ha estat la recollida d´aliments pels més necessitats. Tot primària s´ha implicat en col·laborar en aquesta campanya, plena de bons desitjos i bones intencions. Que no hi hagi cap família que, en especial aquests dies nadalencs, els falti un plat a taula, i si ve acompanyat d´algun dolç, millor que millor.

PER LLEGIR MÉS...