COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Xerrada sobre Recerca

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Ens visita el Dr. Manel Portero.

El 19 de desembre els alumnes de 2n de Batxillerat, tot just al tram final dels Treballs de Recerca, van rebre una xerrada per conéixer una experiència real de Recerca a nivell professional. El Dr. i investigador Manel Portero va explicar als alumnes en què consisteix fer recerca des d’un grup consolidat de la UdL i quina és la situació actual de la investigació al nostre pais. També va donar a conéixer en quins projectes està treballant actualment en l’àmbit de la nutrició molecular i la seva aplicació al control de l’envelliment.

PER LLEGIR MÉS...