COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Vivim el Nadal a Educació Infantil!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Compartim plegats l’esperit nadalenc.

A Infantil s’ha treballat el Nadal mitjançant diverses activitats. S’ha treballat el naixement de Jesús elaborant el pessebre,visitant la capella amb l’ofrena d’a-liments, fent manualitats com l’arbre de nadal i les decoracions amb l’experi-mentació de diferents tècniques artístiques,explicant contes, visualitzant ví-deos i sobretot cantat nadales que els nens i nenes han compartit amb les seves famílies durant aquesta setmana. Esperem que tots gaudiu de la màgia del Nadal i ho puguem viure amb la ma-teixa il·lusió que els infants.

Molt bones festes!

PER LLEGIR MÉS...