COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Els perills de les noves Tecnologies

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Agents dels Mossos d’Esquadra imparteixen una xerrada taller pels alumnes de 1r de Batxillerat.

El dimecres 31 de gener els alumnes de 1r de Batxillerat van rebre una xerrada taller sobre els perills d’una inadequada utilització del mòbil i la seva difusió a les xarxes socials. Agents dels Mossos d’Esquadra, coneixedors dels problemes que pot comportar un mal ús de les noves tecnologies, sobretot entre entre els adolescents, van plantejar un cas pràctic on es veuen implicats un grup de nois i noies. Els alumnes van poder preguntar, debatre i intercanviar opinions sobre les actuacions dels diferents personatges del grup i les conseqüències que cada actuació pot comportar.

PER LLEGIR MÉS...