COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Ens visita l’IMO

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Xerrada de l’IMO als alumnes dels Cicles Formatius de Grau Superior d’Administració i Finances i d’Integració Social.

El dimarts dia 6 de febrer, els alumnes de segon curs dels Cicles Superiors d’Integració Social i d’Administració i Finances van rebre una xerrada a càrrec de la Montse Pelegrí i de la Nina, treballadores de l’IMO sobre diferents tècniques de recerca d’ocupació. Va ser molt interessant  ja que van poder aprendre situacions i comportaments que han de dur a terme per incorporar-se al món laboral. També els van explicar en què consisteix l’IMO i els diferents programes que tenen per ajudar als joves i no tan joves a trobar feina.

PER LLEGIR MÉS...