COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

CFGS d’activitats físiques i esportives

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Certificació d’Instructors de Tonificació per FEDA.

Alguns dels alumnes del CFGS d’activitats físiques i esportives del col•legi Episcopal han obtingut la certificació d’Instructors de Tonificació per FEDA (Federació Espanyola d’Activitats Dirigides). Després de superar uns exàmens teòrics i pràctics durant el primer trimestre i d’obtenir aquesta titulació, ja poden començar a treballar a diferents centres de fitness dirigint classes de Tonificació Muscular. De fet, alguns d’ells ja han començat a compaginar els estudis amb unes hores de treball.

PER LLEGIR MÉS...