COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Exposició a la Biblioteca d’Alcarràs

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

La mostra “Clàssics contemporanis” continua la seva itinerància.

La biblioteca d’Alcarràs acull durant tot el mes de maig l’exposició col·lectiva dels alumnes de Batxillerat Artístic de la passada promoció. La mostra emmarcada en diferents disciplines, estils i tècniques grafico-plàstiques forma part del conjunt “Clàssics contemporanis”. El treball d’aquests alumnes va quedar plasmat en un petit reportatge de Lleida Televisió, tot valorant aquesta iniciativa que promou l’art emergent.

PER LLEGIR MÉS...