COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Entrega de premis del Certamen Marià

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Premis per Maria Teresa Fraile, Carla Aloy i Ot Serres.

El diumenge dia 7 d’octubre ha tingut l’entrega de premis de l’edició 151 del Certamen Marià. Aquest any, està dedicat a la Mare de Déu de la Mercè (amb motiu del 800 aniversari de l’Ordre Mercedària.

En la categoria escolar, en l’apartat treballs que parlen de “Què va passar quan ens vam perdonar?” el primer premi ha estat per a Maria Teresa Fraile Alonso, del col·legi Episcopal. I en la secció de treballs que parlin de ‘I a mi, qui m’ajuda?’ el primer premi ha estat per Ot Serrés Hernández i el segon per Carla Aloy.

A tots ells, ENHORABONA!!

PER LLEGIR MÉS...