LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Som el grup de CFGS Infantil del Col.legi Episcopal!

Qui som????? Cap on anem????

El primer dia que ens vam conèixer vam fer una dinàmica de grups de coneixença per aprendre’ns els noms : Oriol, Alexandra, Marc, Laura, Rosa, Ana Belén, Aida, Èric….uffff! Quina col.lecció tan llarga i tan bonica de noms!!! Som  únics i irrepetibles i ens hem trobat  perquè tots tenim al cor un desig important: Arribar a ser educadors i educadores d’Educació Infantil. Som com una llavor que anirà germinant poc a poc  fins a convertir-se amb una planta preciosa i diferent. Dependrà de l’esforç que haguem fet per cuidar-la, alimentar-la i estimar-la. Els nostres cors estan plens d’anhels que hem compartit i d’aquesta manera ja ens coneixem una mica més i ens adonem que tot isent diferents tenim molt en comú. Estem molt contentes i contents d’haver-nos trobat. Serem companys i companyes de camí en aquest procès d’aprenentatge i també de creixement personal.

PER LLEGIR MÉS...