ACTUALITAT

COL·LEGI EPISCOPAL

Som el grup de CFGS Infantil del Col.legi Episcopal!

Publicat el ·

Qui som????? Cap on anem????

El primer dia que ens vam conèixer vam fer una dinàmica de grups de coneixença per aprendre’ns els noms : Oriol, Alexandra, Marc, Laura, Rosa, Ana Belén, Aida, Èric….uffff! Quina col.lecció tan llarga i tan bonica de noms!!! Som  únics i irrepetibles i ens hem trobat  perquè tots tenim al cor un desig important: Arribar a ser educadors i educadores d’Educació Infantil. Som com una llavor que anirà germinant poc a poc  fins a convertir-se amb una planta preciosa i diferent. Dependrà de l’esforç que haguem fet per cuidar-la, alimentar-la i estimar-la. Els nostres cors estan plens d’anhels que hem compartit i d’aquesta manera ja ens coneixem una mica més i ens adonem que tot isent diferents tenim molt en comú. Estem molt contentes i contents d’haver-nos trobat. Serem companys i companyes de camí en aquest procès d’aprenentatge i també de creixement personal.