COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Jalapa ja vesteix el nostre xandall!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Agermanament amb la comunitat “Marta y Maria”

La comunitat “Marta y Maria” ha rebut l’enviament dels xandalls de la nostra escola. Cinc missioners de la nostra diòcesi han viatjat aquest estiu a Jalapa i Esquipulas (Guatemala).Ells han pogut compartir un temps amb els nens i nenes de l’internat i els han fet entrega dels xandalls que vam enviar-los. Volem que l’agermanament amb aquesta comunitat tingui continuïtat. Ser sensibles amb els que menys tenen ens fa créixer com a persones.

PER LLEGIR MÉS...