COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Comença una nova temporada

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Compromís, dedicació, esforç i molta il·lusió!

El passat dissabte, dia 10 de novembre, els equips de futbol sala escolars del Col·legi van començar els partits que organitza el Consell Esportiu del Segrià i s’uneixen així als equips que juguen a les lligues federades.

Començar una nova temporada vol dir nous reptes, nous companys, nou entrenador…i tot plegat fa que sentim unes ganes i una il·lusió per fer el que més ens agrada, practicar el futbol sala!

Aquest any, a més a més, hem estrenat nou equipatge esportiu, on hem de donar les gràcies per la confiança dipositada en la nostra Escola a Garaje Dalmau, amb la seva representació de les marques Premium del sector com són, Volkswagen, Audi i Seat.

Esperem que la temporada aporti  a tots nosaltres uns molt bons hàbits esportius, ens enriqueixi en valors, ens ajudi a formar una cohesió amb els companys, aprenguem a respectar el rival, i que ens omplin d’aprenentatges els nostres entrenadors.

“La nostra recompensa es troba en l’esforç i no en el resultat. Un esforç total és una victòria completa”. Mahatma Gandhi 

PER LLEGIR MÉS...