COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

El col·legi entre el 12% de les millors escoles de Catalunya.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Les PAU 2018 mostren uns excel·lents resultats.

Els resultats obtinguts pels 72 alumnes que es van presentar a les darreres proves PAU 2018 mostren unes qualificacions, en totes les matèries, per sobre de la mitjana de Catalunya. Aquest fet ha situat el col·legi entre el 12% de les millors escoles de Catalunya pel que fa als resultats acadèmics obtinguts per a l’accés a la Universiat. Ens felicitem per aquests excel·lents resultats, fruit de l’esforç de tots els estudiants, famílies i equips docents.

PER LLEGIR MÉS...