LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Quatre Treballs de Recerca premiats a la UdL

Lliuren els premis als millors Treballs de Recerca.

El passat divendres dia 30 de novembre es va fer l’acte de lliurament dels 15ens Premis de Treballs de Recerca de Batxillerat i Cicles Formatius de Grau Superior de la Universitat de Lleida (UdL) al Saló Víctor Siurana de l’edifici del Rectorat.

L’acte de lliurament es va fer a càrrec de la Sra. Neus Vila, vicerectora d’Estudiantat.

Els treballs premiats són:

Albert Pérez. Àrea Agroalimentària, Veterinària i Forestal. Principals espècies animals invasores al Delta de l’Ebre: estudi de l’eficàcia de la Saponina camèlia olífera en l’erradicació del cargol poma al Delta de l’Ebre.

Marina Corretjé. Àrea Estudis de Gènere. Feminisme: motor de canvi.

Boyana Lachezarova. Àrea Estudis de Gènere. Lo contrario del feminismo es la ignorancia.

Alba Sapena. Àrea Estudis de Cooperació i Desenvolupament. Road to Europe’s wall analysis of Syria, the roads the Europe and the role of volunteers in the refugees ordeal.

PER LLEGIR MÉS...