COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Campionat Interescolar Rubik’s d’Espanya

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Setens en la classificació a nivell estatal.

L’equip d’alumnes format per Víctor Alsedà, Elisenda Biendicho, Pol Guàrdia, Juan Moragas i David Safín van aconseguir una molt bona posició dins el rànquin general, setens. A més a més varen quedar tercers en la resolució del cub per parelles amb un participant a a cegues aconseguint com a premi un cub Rubik’s Speed. Dins de la categoria d’Instagram l’equip guanya un llibre de la Berta García, qui resol el cub a cegues! Felicitar-los és la nostra primera premisa, ara bé… Encoratjar-los a seguir practicant per poder aconseguir un lloc dins el podi el proper any. Orientació, càlcul, rapidesa, visualització, ordre, serenor,… El repte està en les vostres mans!

PER LLEGIR MÉS...