COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Concurs de pessebres i diorames

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Moltes felicitats!

El diumenge 13 de gener va tenir lloc , a l’Auditori Enric Granados, l’entraga de premis dels Concurs de pessebres i diorames, organitzat per l’Agrupació Ilerdenca de pesse-bristes. Ens il·lusiona veure com els nostres nens i joves, any rera any, participen amb il·lusió, enginy i creativitat en aquest certamen. Fer el pessebre ens ajuda a mantenir viva la tradició i convida a Jesús a entrar a les nostres llars i a viure el seu missatge. Moltes felicitats a tots i totes!

PER LLEGIR MÉS...