COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCACTIVA DE LES FAMÍLIES

Confirmacions 2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Joves de l’Episcopal confirmats pel Sr. Bisbe Salvador.

El dia 1 de febrer de 2019 un grup de joves del Col·legi Episcopal de 2n de Batxillerat es varen confirmar a l’Església Santuari Sta. Teresina a les 18:00 de la tarda. Tots i totes emocionats per aquest sagrament de vida, de llum, de coherència, malgrat les limitacions. La comunitat educativa de la Mare de Déu de l’Acadèmia els felicitem i els desitgem els millors desitjos per aquesta nou segell en la vida integral dels confirmands.

Per llegir més...

Canvi de marxa

Conscienciació per la prevenció d’accidents. El dimecres 6 de novembre els/les alumnes de 1r de Batxillerat es van desplaçar a l’Auditori Enric