COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Visita a Elite Sport Life

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Xerrada sobre dietètica i nutrició esportiva.

L’alumnat de primer dels cicles formatius d’activitat física i esportiva, en el sí del mòdul professional de Condició Física, ha visitat Elite Sport Life, centre punter en venda i distribució de productes de dietètica i nutrició esportiva a Lleida.

De la mà de l’entrenador i halteròfil ‘Chicho’ Costa i el culturista Jordi Romero, esportistes d’elit, experts en nutrició esportiva i responsables d’Elite Sport Life, hem descobert les principals tendències en suplementació ergogènica, la variada tipologia de persones i nivells d’activitat física a qui va adreçada i la seva importància a nivell esportiu i de salut com a complements d’una dieta i uns entrenaments adequats.

PER LLEGIR MÉS...