COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCACTIVA DE LES FAMÍLIES

Ludoteca Parc de Gardeny

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els infants de P3 vam anar a la ludoteca.

Els infants de P3 vam anar a la ludoteca de Parc de Gardeny, un espai educatiu de joc on vam poder compartir una activitat psicomotriu amb els companys i companyes tot estimulant l’enginy i la creativitat.

El taller era de participació activa on el grup classe va experimentar amb diferents materials psicomotrius i va fer una representació simbòlica. Després vam fer un dibuix sobre el que sentiem en aquell moment, i més tard vam poder gaudir del joc lliure en l’espai de la ludoteca.

Per llegir més...

Canvi de marxa

Conscienciació per la prevenció d’accidents. El dimecres 6 de novembre els/les alumnes de 1r de Batxillerat es van desplaçar a l’Auditori Enric

“El diari de la classe”

Potenciem l’expressió oral des de ben petits! El “diari de la classe” és una ativitat que es comença  a realizar a P1,