COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Trobada de gimnàstica rítmica

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Primera trobada de la temporada.

El passat dissabte, dia 16 de març, les nostres gimnastes de rítmica del Col·legi van participar en la IV Trobada escolar que organitza el Sícoris Club. En ella van gaudir de l’esport que més els hi agrada juntament amb més d’un centenar de participants d’al-tres centres o clubs. El nostre conjunt benjamí de 2n any va pujar a la posició més elevada del podi, el con-junt prebenjamí de 1r any es va penjar la medalla de plata i finalment els conjunts de cadet i babies van pujar al tercer calaix del podi. Felicitats a totes les participants i encoratjar-vos a seguir treballant amb el somriure que ho feu.

PER LLEGIR MÉS...