LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Trobada territorial de natació

Trobada classificatòria per a les finals de Catalunya.

El passat dissabte, dia 23 de març, una petita part de l’equip de l’activitat extraescolars de natació va participar a la trobada territorial organitzada pel Consell Esportiu a Mollerussa. En ella els nostres participants, juntament amb més de 50 participants d’altres centres i clubs, van poder gaudir de l’esport que practiquen cada setmana a les instal·lacions del nostre Col·legi.

Menció especial per als tres esportistes que van pujar al podi, la Núria en categoria prebenjamí i l’Aitor i l’Alexandra en categoria benjamí. Els esportistes de categoria benjamí van obtenir així, la plaça per participar a les finals de Catalunya.

Enhorabona a tots els nostres participants.

PER LLEGIR MÉS...