LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Visita al Sr. Bisbe

Els infants de Primera Comunió anem a visitar al nostre Bisbe Salvador.

Aquest dimarts dia 26, vam fer la tradicional visita per part dels infants que han de fer la 1a Comunió al sr. Bisbe. Vam anar a visitar-lo a “casa seva”, a l’edifici del Palau Episcopal on hi ha lñes oficines i dependències del Bisbat. Ens va acollir a les seves estances i allà vam pregar una mica i després vam participar amb un diàleg distés amb ell, fent-li també preguntes sobre seva tasca, així com també ell ens va preguntar algunes coses.

Va ser una estona distesa de diàleg i vam poder conèixer un nou espai de la nostra Església de Lleida a part de tenir una experiència més pròxima amb el nostre pastor, el Bisbe Salvador.

PER LLEGIR MÉS...