COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

De la paraula a la imatge

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Exposició del Batxillerat Artístic a la Biblioteca Pública d’Alcarràs.

Durant el mes de maig s’exposen obres dels exalumnes de Batxillerat Artístic a la Biblioteca Pública d’Alcarràs. La mostra consisteix en un recull d’obres gràfico-plàstiques on destaquen diferents tècniques i estils sota el fil conductor “De la paraula a la imatge”. Així, a partir de textos de diferents tipologies, literaris i no literaris, la semàntica és la font d’inspiració en la creació artística. D’aquesta forma l’exposició farà un recorregut entre la paraula i la imatge a partir d’una visió formal i conceptual.

 

PER LLEGIR MÉS...