LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Recollim dos Premis Recerca Jove 2018

Els Premis de Recerca Jove (PRJ) han distingit als millors treballs de Recerca  dels estudiants de Batxillerat a nivell de tota Catalunya. Aquests premis, que atorga el Govern, a través de la Secretaria d’Universitats i Recerca i l’Agència de Gestió d’Ajuts Universitaris i de Recerca (AGAUR), volen fomentar l’esperit científic entre el jovent.

La Martina Sanahuja amb el treball “ Musicoteràpia en l’evolució posterior a un Ictus” i l’Alba Sapena amb el treball “Road to Europe’s Wall” han obtingut els dos Premis que es van lliurar el dia 1 de juny a l’Auditori de Barcelona de mans de la Consellera d’Empresa i Coneixement i del President de la Generalitat. Moltes felicitats!

PER LLEGIR MÉS...