LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

La festa d’Educació Infantil!

Els nens i nenes acomiaden el curs celebrant una gran festa al pati de l’escola.

El passat divendres dia 7 de juny va tenir lloc la festa de fi de curs d’Educació Infantil on els nens i nenes van poder gaudir i compartir una estona de lleure i oci amb les seves famílies, amics i senyoretes.

Van berenar plegats, coca i xocolata i després lliurement es van divertir jugant als diferents jocs de manipulació i enginy organitzats per l’esplai Epis. També es van maquillar i fins i tot van poder emportar-se un record de la festa fent-se una foto d’allò més original al photocall de l’Episco!

A més a més, aquest any com a novetat van rebre la visita dels Jugajoglars amb qui van ballar i jugar durant tota la tarda.

Esperem que tant gran com petits poguéssiu gaudir d’una gran jornada!

PER LLEGIR MÉS...