COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Concurs DKV Fresh Art

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Gran éxit de l’art emergent.

El passat dia 11 de juny es va celebrar l’entrega de premis del concurs anual DKV Fresh Art. En aquesta 10à edició l’alumna de primer de Batxillerat Artístic, Blau Font, va obtenir un tercer premi. Dels 20 finalistes de tot el territori Espanyol, 8 dels nostres alumnes: Guillem Solans, Joan Nuño,  David Gómez, Judit Torrent, Aitana Pueyo, Mariona Teixidó, Ariadna Moreno, Núria Adamy van arribar a la final amb diferents disciplines, tals com: pintura, volum, fotografia, dibuix i videoart, exposant la seva obra a la torre DKV de Saragossa.

Felicitem a aquests joves creadors pel seu gran talent.

PER LLEGIR MÉS...